pátek 24. července 2009

Summer holiday

Miluju tě, protože máš rýmu, 
když je venku 20 nad nulou.

Miluju tě, protože ti trvá půldruhý
hodiny, než si objednáš chlebíček.

Miluju tě, protože se ti tady dělá vráska,
když na mě koukáš jak na cvoka.

Miluju tě, protože když s tebou strávím
celý den, cítím na sobě tvůj parfém.

A miluju tě, protože si chci
s tebou povídat než večer usnu.

A není to kvůli tomu,
že jsem osamělý nebo že je Silvestr.

Přišel jsem, protože když si uvědomíš,
že chceš s někým strávit zbytek života,

tak chceš ten zbytek života
začít co nejdřív.Když Harry potkal Sally je mooc hezkej film:-). A jak tam pak na konci on říká tyhle hrozně hezký věci, tak si říkám - vidí to tak i ten můj? Dokázal by mi něco takovýho říct? Každá bysme od toho svýho občas chtěla nějaký to romantický gesto - třeba jen úplně maličkatý, ale aspoň nějaký. Nikdy jsem na takový kluky štěstí neměla (myslím, že už jsem to v nějakým příspěvku psala). Až teda na jednoho, který po celé škole rozvěsil plakáty, protože mě chtěl najít - s tím to ale nakonec nevyšlo. Každopádně i přesto, že mě občas pěkně štve (a já jeho určitě taky), tak bych mu takových věcí, proč ho miluju mohla říct tisíce:-). Takže nebudeme házet flintu do žita viď Jančo (hihihihi).


Zítra se mi vrací, takže mám dneska poslední den, kdy jsem doma, kdy jsem sama, kdy můžu jít jen tak ven a tak. Moc se na něj těším, ale stejně to teď bude trochu nezvyk, být zase spolu.... Znáte mě - já a změny.


Poslední dva dny jsem byla hrozně naštvaná - na sebe, na něj, na svět. Je skoro konec července a práznidny mi totiž ještě nezačaly a nějak mě to začalo štvát. Tak jsem do toho prostě práskla a dneska do toho prásknu zase s Jančou (viď). A vy do toho práskejte taky, protože je spoustu věcí, který jsem nikdy nedělala a teď toho docela lituju.


Dneska budu péct dort, dneska budu balit, dneska budu tancovat, taky asi budu pít, budu se smát, budu veselá, budu šťastná. Buďte se mnou.
0 komentářů :

Okomentovat