pondělí 29. března 2010

Někde tam venku....

Už asi dva dny (možná i dýl) mi v hlavě leží tenhle "článek" :-). Přemýšlela jsem o něm v metru, v tramvaji, na procházce, cestou ze školy a když jsem fotila. No a teď něco konečně plodím. Dnešní písničku si ke čtení pusťte TADY.
* když jsem tohle napsala, bylo 25. 3. čtvrtek dopoledne a k dopracování jsem se nakonec dostala až dneska - hrůza.

Tak čím začít:-). Asi novým vzhledem, se kterým jsem se pachtila už od čtvrtka (furt jsem přebírala a vybírala a když jsem ho konečně vybrala tak zase nefungoval, až jsem došla k tomuhle). Ale jsem spokojená, zdá se mi to přehledný a tak.

Šíleně mi to tu blbne (něco se serverem), takže jsem si stihla ještě uvařit puding, popíjím bio bylinkovej čaj a dám se do toho:-). V úterý jsem byla už podruhé na odstraňování znamínek na plastické chirurgii. Měly to být dvě znamínka, ale paní doktorka pak vybrala ještě jedno a já se navíc odhodlala si nechat odstranit takovou červenou prasklou žilku na obličeji (na nose vedle oka). Takže už od úterka mám monokla, který je každým dnem hezčí, větší a barevnější (nikdy víc). A jestli tam budu mít jizvu, tak tu doktorku půjdu zabít (hahaha).

Tenhle týden bylo nejvíc strašně moc krásně. Konečně jsem mohla chodit v keckách a tričku (dokonce fakt jenom v tričku) a mikině a bylo mi fajn.
Byli jsme s K. krmit labutě na Střelečáku a popíjeli frisco, udělali jsem nějaký fotky (hlavně teda fotky něj) a bylo to strašně hezký. Taky jsme hodně byli v/na Blanici (studentská hospoda u kolejí, kde mají obrovský porce za výborný ceny) na jídle a letos poprvé jsme vytáhli našeho psa na procházku do lesoparku. Paráda prostě.
Pak jsem po dlouhé době vyrazila do ústřední knihovny (sama samotinká) a úplně jsem si tam vzpomněla jak jsem díky Samotářům tuhle knihovnu měla ráda a hrozně se do ní vždycky chtěla podívat. No a pak jsem se tam doopravdy poprvé dostala a byla jsem z toho úplně nadšená a paf (oproti mojí pobočce městký knihovny je fakt obrovská). Šla jsem tam kvůli Malým ženám, který jsem si hrozně moc moc moc chtěla přečíst kvůli Dawsonově světu (všechno souvisí se všim) - byla to dobrá knížka. A teď tu knihovnu ráda nemám vůbec. To, že je obrovská je to hlavní, co mi na ní vadí, je neosobní, je tam milion lidí, nikdy nevím, co kde hledat a navíc jí mám docela z ruky, když musím něco vracet. Jsem věrná svojí menší milý pobočce, kde znám svoje knihovníky a všechno mám po ruce.

Vzpomínala jsem teď na hrozně moc věcí a bylo to takový zvláštní.
Vzpomněla jsem si jak jsem vždycky chtěla mít vodní postel (ani nevím proč) a tím pádem se mi vybavila Krabice snů a to jak jsme jí se Simčou vyráběly, dávaly do ní naše sny a zakopaly jí u ní na zahradě (v osmičce na základce) a pak jí fakt po pěti letech pracně vykopaly a smály se,  jak jsme byly jiný a všechno vlastně bylo jiný.
To léto jsem taky byla v Disneylandu a v Paříži a poznala Tomáše a všechno se změnilo ze dne na den. A říkala jsem si, jak to teď vnímám všechno jinak a že jsem ráda jak to všechno bylo a dopadlo.
Taky jsem si vzpomněla na první rande s K. a pamatuju si, jak jsem na něj čekala na Andělu a četla knížku. A hrozně jsem si chtěla vzpomenout, co jsem to v tu dobu četla, ale prostě to nevím.

Tak a teď měla přijít část, kdy vám postnu nějaký fotky - moje fotky. Fotky super trička a kecek, co jsem si koupila a super pleťový vody a peelingu, co mám a tak. A..... nebudou...... Během psaní jsem si to nějak rozmyslela..... Bohužel, možná příště....

Co nového u filmů:-). Začala jsem koukat na dost starý filmy (20., 30., 40., 50. léta) a taky na Disneyovky. Viděla jsem Metropolis, Kachní polévku (která mě hodně mile překvapila a bratři Marxové fakt mají něco do sebe), Leopardí ženu, Harveyho a Malou mořskou vílu, Pocahontas a taky Popelku.  Pak jsem viděla strašně krásný Little Children s Kate Winslet, Volver od Almodóvara, Nějak se to komplikuje s Meryl Streep (a víc bych to ocenila asi v pozdějším věku) a Bright star (který mě docela zklamal) - a fůru dalších, který zas tak moc za zmínku nestojí, ale podívat se můžete na profilu.

Jinak:
pořád píšu a píšu věci do školy (hlavně Absolventku a seminárky a tak); koupila jsem si příšernej žlutej lak na nehty (budu muset zainvestovat do dražšího asi); ochutnala jsem borůvkový pivo (a bylo dobrý); začala jsem nosit kabelku, co mám už od ledna, ale nebylo na ní počasí a po půl roce jsem zase vytáhla mp3(ku).

0 komentářů :

Okomentovat