neděle 20. května 2012

Zpátky.

Chci Vám úplně hrozně něco napsat už od pátku, ale nějak jsem nebyl schopná usednout k počítači a dát se do toho. Posledních pár dní bylo trochu hektických a nečekaných a byla jsem po všem hrozně unavená. 
Včera jsem dopoledne měla sraz s Kačkou a konečně jsem po asi deseti letech vyrazila na Svět knihy 2012. Parádní knížka o Johnu Lennonovi za necelou tisícovku se už vyjímá na seznamu knih, co si musím koupit a na obrovskou knihu o Beatles za 15 tis. korun jsem si nechala zajít chuť. Spousta lidí, vedro a špatný vzduch - ale jsem ráda, že jsme se podívat šly. Z výstaviště jsme se vydaly procházkou až k Palladiu a po obědě jsem jela za K. na Veba cup - každoroční fotbalový turnaj. Přijela jsem na poslední zápas, který byl plný emocí a nedopadl dobře, ale dostali jsme karton Staropramenu Grep (mňam - lepší než Lemon). Skupina se nám nakonec nějak rozpadla a tak jsme se utahaní vydali domů, podívat se na hokej hezky v klídku s pivem a dobrotama v posteli. Sobota teda byla konečně příjemným dnem! 
Dneska jsem se konečně vrhla na výpisky z Organizační kultury, co budu potřebovat na zkoušku z managementu - i když velmi možná až v září. V příštích dnech mě čeká, co se týče zkouškového docela hodně věcí a musím se do toho zase nějak dostat - to slunečné počasí mi v tom moc nepomáhá:-).
K předešlým dnům snad jen, že bylo hodně práce, do toho škola a starání se o babi po operaci v jejím "bariérovém" bytě a málo spánku. 
Nepsala jsem skoro měsíc a měla bych si sesumírovat, co všechno Vám sdělit a o čem informovat. Momentálně mě napadá, jak mě holky nakazily scrapbookama - album našeho čtyřročního vztahu tak nebude fotkové, ale dám se právě na scrapbook - hned jak bude víc času :-). Smash folio jsem zatím vzdala a asi ještě počkám, jestli to nedorazí taky k nám. 
Konečně jsem se odhodlala a objednala si müsli z mixit.cz -> už hotové, namíchané s názvem Do plavek! - zaplaceno mám, tak už se těším, až mi přijde mail, že si ho můžu vyzvednout. 
Viděla jsem krásný argentinský film Medianeras
Postupně mi končí všechny seriály, co sleduju. Zoufalé manželky už měly po osmi letech dokonce díl poslední - je to vždycky takové zvláštní....
Více snad brzy.

Česi dávají gól a já se vracím k vypisování a koukání na televizi!

2 komentářů :

  1. Grep je lepší, to je jasný a ten vypiju i já, to už je co říct!
    Smash se zdá jako super věc, taky jsem o nich přemýšlela, já scrapbooky můžu, no. :)
    A fakt sis objednala "Do plavek"? Na to jsem se sama koukala a chtěla jsem si objednat! :D Tak pak musíš poreferovat!

    OdpovědětVymazat
  2. Jj, do plavek - byly v tý směsi samý dobrý věci :-), dneska mi přišel mail, že už mojí objednávku vyslali, tak pak hnedka poreferuju jaká je ;-).

    OdpovědětVymazat