čtvrtek 1. listopadu 2012

Hospodyňka.

Právě jsem dodělala první plátno! Hrozně jsme se po Carrie opičili a použili i ten její citát (snad jí to nebude vadit). Na druhém plátnu už to bude víc po našem :-). V rámci malování jsem dnes musela do obchodu s výtvarnými potřebami a kupovala jsem modrou temperu. Kupovala jsem něco takovýho naposledy asi tak před deseti až dvanácti lety, takže se paní trošku zasmála. No nejsem malíř no, tak jak mám vědět co je olejová barva a co tempera a ještě to od sebe poznat, když to je skoro ve stejných tubičkách. 
Zvládla jsem skočit i do bio obchodu a koupit celozrnou mouku a na poště (Hostivařské) vyzvednout věci z Elfu. 
Když už jsem se dala do práce, tak jsem si řekla, že upeču třešňový koláč, co tady na něj mám věci už asi dva týdny. Další zjištění, že mi něco chybí v kuchyni - VÁLEČEK! Bohužel ani skleničky nemám kulaté, takže jsem válela hrníčkem a bylo to peklo -> zvlášť pak přenášení těsta do formy. No upekla jsem a voní nám to tady teďka koláčově (mňam). Včera jsme byli asi po dvou týdnech zase v Ikee a chytnul mě trošku nerv z toho, jak to tam mají krásně vyzdobené ty pokoje a že my tady vlastně nic moc nemáme :-D - tak jsem si koupila světýlka vloček do oken a velkou svítící hvězdu do okna, spoustu svíček, květináč na kytku, co nám stála na talíři, komodu do ložnice a police na záchod. Zase to tady aspoň víc zabydlíme a já musím něco dělat, když přijdu domů:-).
Večer dávají v telce True grit, tak si udělám čaj, dám si koláž a budu westernová. 
Doufám, že už plánujete cestu do knihovny a pomalu začínáte číst knížky na challenge (!!!).

4 komentářů :

  1. Plátno pěkný! :) A v Ikei jsme byli dneska, taky se nakonec budem asi stěhovat!! Ach jo!

    OdpovědětVymazat
  2. Cetla jsem to hned jak jsi to publikovala a udelalo mi to obrovskou radost!! Rada bych dala odkaz na tvoje dilko k tomu postu o mem obrazu, nevadilo by ti to? Mohlo by to podporit ostatni, aby se do toho treba pustili take :))

    OdpovědětVymazat
  3. Jéé, určitě dej :-), budu ráda, když to inspiruje další!

    OdpovědětVymazat