úterý 18. prosince 2012

Zubař a velké dilema.

Asi po dvanácti letech mi dneska zubařka vrtala zub a když už, tak už - že jo. Asi tak dvacetiminutový zákrok, na který mi radši sama zubařka nabídla injekci. Tak jsem si jí teda poprvé na vrtání nechala dát a byla jsem za to hodně ráda, protože bych pravděpodobně umřela bolestí. Odcházela jsem s ochrnutou, zarudlou a nateklou půlkou obličeje a zákazem tři hodiny jíst (což je fajn, když se nenasnídáte). Injekce vyprchala, obličej se vrátil do původního stavu a bolest se samozřejmě dostavila. I teď mě píchá v zubu a příjemné to teda vůbec není. 

O víkendu jsme díky ledové explozi nečekaně zůstali u Tesárků na baráčku a strávili super odpočinkový víkend s Wii(čkem), kostkama, Jumanji, jídlem a šíšou. V neděli, když jsme se konečně dostali zpátky do Prahy, jsme vyrazili na Hobita. Nemám ráda Společenstvo prstenu - ani filmy, ani knížky. Hobita jsem četla a byla jsem z něj nadšená a překvapilo mě, jak je to dobrý oproti Společenstvu. Film je bohužel hodně Pánoprstenovský, takže mě moc nenadchnul, i když jsem se na něj těšila. Neříkám, že je to nějak strašný, ale žádný zázrak taky ne (a to rozdělení na tři díly?!....). 

V lednu budu mít narozeniny. Bude mi 25. Všichni to považují za poměrně důležité narozeniny, takže si můžu vybrat nějaký "pořádný" dárek. Dlouho jsem zvažovala, co bych si tak mohla přát a vůbec nic mě nenapadalo. Až mi zrak a mysl padla na telefon. Napadlo mě, že bych mohla upgradovat svůj BB. Jenže jak jsem začala zvažovat nový BB, přišla i otázka jestli už se nevyplatí koupit spíš Iphone 4S. A tak začal velký kolotoč jménem: Blackberry bold 9900 nebo Iphone 4S? Porovnávala jsem telefony (někomu se to může zdát neporovnatelné, to chápu), výhody i nevýhody každého z nich, cenu a své vlastní svědomí a věrnost značce. Chvilku se přikláním k tomu a pak za k tomu. Pokud jeden z těchto telefonů vlastníte, budu ráda, když mi předáte své zkušenosti a tipy. 

Vánoce za pár dní. Konec světa za pár dní. Čas hrozně letí. Chybí mi dokoupit ještě pár dárků, uklidit celý byt, ozdobit stromeček, dovézt si cukroví od babičky. Tenhle týden je hrozně hektický a nic nestíhám. Těším se na pátek, až bude konec a nastane volno.

Vánoční večírek u Kíti nakonec kvůli ledu nevyšel, za to ten v práci byl originální až moc. Rozhodli jsme se s kolegou uspořádat ho v Big Lebowski. Nevím jestli to tam znáte, ale je to takový zvláštní podnik, který se vyznačuje tím, že cenu pití i jídla si určujete sami. Zkrátka zaplatíte kolik uznáte za vhodné (ano, je to opravdu tak). V jídeláku ani nápojáku ceny nenajdete. Číšník (ano, jednotné číslo) česky moc nemluví (vlastně vůbec), takže počítejte s angličtinou/francouzštinou. Prostředí takové hodně free - každému asi sedět nemusí. Přes počáteční šok se nám tam, ale nakonec docela líbilo. Jestli tam někdo z nás zavítá ještě někdy jindy, ale fakt říct nedokážu :-D.

K. mě nakazil nějako svojí rýmou, takže jdu dovařit kuřecí polívku a léčit se. Ať Vám týden rychle uteče! ;-)

2 komentářů :

  1. BB vs. iPhone! Ach jak já to znám! :) Osobně půjdu příště do iPhone...

    OdpovědětVymazat
  2. Vrtání jedině s injekcí :D já už bych si to ani jinak nedokázala představit. Mám silné zuby které drží a drží, takže většina zákroků trvá dost dlouho a hodně bolí.

    OdpovědětVymazat