čtvrtek 10. července 2014

O obyčejných věcech.

V pondělí jsem poprvé dělala ptáčky (v rozletu sice, ale dělala). Naskytlo se vhodné maso, na svíčkovou bylo moc vedro a tak jsem vyndala papiňák a bylo. Stále mám pocit, že omáčky mi ještě tak úplně nejdou. 

Pekla jsem rybízový koláč z posledního rybízu ze zahrádky. V sobotu se babi stěhuje k našim a v úterý předává klíče....

Viděla jsem konečně Full metal jacket (ano, stydím se, že až teď). Dokonce jsem se rozhodli, že bychom mohli konečně shlédnout také Apocalypse Now a Platoon. Válka ve Vietnamu je velké téma pro velké režiséry.

Po úspěšné obhajobě jsem zašla do knihovny pro trochu toho prázdninového čtení a mimo jiné jsem si konečně po mnoha letech půjčila Živou historii, kterou mám v plánu si přečíst už strašně dlouho - jen nikdy nebyl čas na tu její délku. Zatím jsem pořád v začátcích, ale baví mě to moc. Čtení před spaním. 

Běhám nebo jezdím na rotopedu (s Gilmorkama). Snažím se oboje do svého diáře řadit častěji a těším se až budou vidět výsledky!

Minulý víkend jsem naprosto odpočinkově strávila na Živohošti. Jen samé grilování, opalování a čtení. Navíc jsem taky po delší době byla zase s rodiči. Jak je fajn někdy vypadnout ven.

Chystám se na výstavu Tima Burtona a Andyho Warhola a chci si udělat novou lennonovskou tašku! 

Už pozítří se nám žení kolega. Každý rok v létě navštěvuji alespoň jednu svatbu. Na tuhle se těším obzvlášť. Připravili jsme pro něj pěkné dárky a párty bude veliká!

Snažím se udržet bullet journal a hodně jsem teď poslouchala Nirvanu.

Rozkoukala jsem Stoletého staříka a vlastně mi to nepřišlo vůbec špatné, zbývá mi asi půl hodina. Jestli nebudu někde "pryč" a zatím to vypadá, že nebudu a jestli bude hezky tak mě čeká letní kino a s ním i Grandhotel Budapešť (konečně!). 

Těším se až si jako za starých časů vyklidím stůl! Možná to zvládnu už dnes.

Mluvila jsem po několika letech s P. - o životě, o práci, o tom jak se mají naše rodiny. S někým strávíte skoro čtyři roky života a nakonec skončíte jako dva cizí lidé. 

Hodně teď v práci ulítáváme na Keep calm and.....  

Hrozně mi chybí, že letos mě nečeká žádná dovolená....

0 komentářů :

Okomentovat