pondělí 15. září 2014

Zpátky v čase část první.

Když jsme vyklízeli před prodejem dům, našla jsem mimo jiných svých relikvií, také sešity, kam jsme si se Sítou lepily výstřižky z všemožných časopisů (pamatujete na Dívku, Top Dívku, Popcorn, Bravo, Bravo Girl, Seriály a jiné?). Po většinou to byly věci, do kterých jsme byly zažrané a někdy maličko úlety (viz třeba Leoš Mareš či Kassandra). Hodně to sem dávám spíš pro sebe, abych tyhle věci nikdy neztratila, ale taky trochu pro Vás - určitě se u toho pobavíte a na něco si možná sami vzpomenete. Asi jako Sešit pro každou příležitost. 

Správná pětka. Dávaly to tenkrát na takový stanici, co na ní skoro nikdo nekoukal (ani si nevzpomenu, jak se to jmenovalo). Nicméně bylo to takové rodinné a pamatuju si, že se mi to hrozně líbilo. Neznám nikoho jinýho, kdo by na to koukal taky :-D.


Ally McBeal. Moje srdeční záležitost. Všechny díly mám na DVD, miluju všechny soundtracky a v knihovně mi trůní knížka Průvodce seriálem. Ally mi byla vždycky blízká, protože byla totálně divná. Ten seriál je vtipnej a ujetej tím nejvíc možným způsobem. Piškot a jeho pískající nos, Richard a jeho podkolenní jamka, Elain a její vynálezy. Zlá Ling, upjatá Nell a prsatá René. Naprosto k nakousnutí Larry, zpřízněná duše Billy a všudypřítomný Barry White.


 
Buffy, přemožitelka upírů. Nikdy jsem ten seriál neviděla celý. Občas jsem na to koukala po škole. Co na tom bylo nejlepší byl můj zbožňovaný Seth Green v mini roličce:-D. Do sešitu se to přesto dostalo. No a jedna stránka o Avril Lavigne, která v tý době frčela se svým hitem Complicated a angličtinou, která se mi hrozně líbila (tím myslím její výslovnost).
A dostáváme se k vtipnější části. Esmeralda. První telenovela (no druhá, když počítáme Manuelu), co u nás běžela. Myslím, že to asi sledovala většina Český republiky. My se Sítou jsme to žraly neskutečně. Chodily jsme v zelený a křtily svoje panenky. Vymýšlely jsme si vlastní zmutovaný verze telenovel a česaly se jako Esmeralda. Na poslední díl asi nikdy nezapomenu, začala tím éra nahrávání všech posledních dílů telenovel a seriálů. A teď se mi fakt můžete začít smát! :-D

Kassandra. Druhá telenovela, kterou napsala Delia Fiallo (autorka Esmeraldy). Tohle byla nicméně hrozná blbost a viděla jsem jen pár dílů, ale znáte to, telenovela je telenovela a když vám je dvanáct, tak prostě lepíte, co je zrovna k mání :-D.

Austin Powers: Špion, který mě vojel. Nějakou náhodou jsme na to šly se Sítou do kina a úplně jsme se do toho zbláznily (no do čeho my jsme se nezbláznily, že jo). Další film se Sethem Greenem a navíc zlounské Mini Me. Jsme ani netušily, že je to už druhej díl ze série. Denis, postrach okolí. Úžasnej film, kterej můžu vidět kdykoliv a znám ho nazpaměť. No a Cristina Ricci, protože prostě Addams family, kterou jsem viděla teď o víkendu a na kterou stejně nic nemá. 


Roswell. Seriál, který jsem nikdy nedokoukala, ale jehož první dvě série mě úplně fascinovaly. Až skoro uvažuju, že se na to snad podívám znovu, abych zjistila, jak to dopadlo a co mě na tom tak bralo. 
Deník Bridget Jonesové. Úplně si pamatuju ten den, jak jsme na to šli do kina. Úvodní scéna s písničkou All by myslef je stále má oblíbená. Bridget mám ráda pořád a nedočkavě vyhlížím třetí díl knížky.
Pro dnešek vše a v druhém díle např. Julia Roberts, Prci, prci prcičky nebo Enrique Iglesias.

0 komentářů :

Okomentovat