úterý 2. prosince 2014

První sníh.

Ráno jsem se vzbudila, a protože už včera bylo jasné, že dneska to s dopravou nebude růžové, jako první jsem se ještě v posteli podívala na dpp. Kromě toho, že jsem zjistila, že nejezdí tramvaje, jsem také zahlédla fotku zasněžených kolejí!!! Během vteřiny jsem vylétla z postele a zamířila k oknu. Ano, ano, ano! Venku je první sníh. K. mé nadšení a skákání po posteli tolik nesdílel, nicméně hned bylo jasné, že tenhle den bude můj DEN! Vytáhla jsem palčáky, čepici (slepici) i parku se zimní vložkou a s úsměvem se vydala ven. Ještě před zastávkou jsem udělala pár fotek a hurá do práce. Na zastávce jsem si sice trošku postála a autobus byl pak maličko přeplněný, ale co. V metru mi přijel vagón s číslem čtyři a všechno šlapalo jako na drátkách.
Den, kdy padá první sníh musíte samozřejmě náležitě oslavit a tak jsem se vydala na sójové chai tea latté do Starbucksu, kde světe div se! jsem dostala nápoj zdarma. Na ulici spoustu lidí, protože jinak než pěšky se dneska po Praze moc nehnete. Všichni tak trošku naštvaní a mezi nimi já s úsměvem a sněžící písničkou na rtech. Po cestě z Ípáku ke kanceláři začalo dokonce lehce posněhávat!


Odpoledne pak začalo sněžit těsně předtím než jsem musela jít na angličtinu (no není to znamení!?). Po angličtině Candy store, nakoupit něco na večeři a vyzvednout dárek.

Jaký byl ten váš #firstsnowday?

0 komentářů :

Okomentovat