středa 11. září 2013

Stuck on the puzzle.

Návrat do normálního života z dovolené byl poměrně rychlý. V práci teď máme oba docela fofr a do toho bych už doopravdy měla začít něco dělat s diplomkou. 

Konečně jsem se odhodlala a zašla jsem za paní BB, abych dovršila předmět Krizová práce. Děsně jsem se toho bála a už jsem se tomu zase chtěla raději vyhnout. Nakonec jsem tam, ale doopravdy dorazila, se všemi opravenými úkoly a pustila se do toho. A vlastně to probíhalo úplně v pohodě, dokonce jsme si i popovídali a dostala jsem cenné rady k diplomce. Že by už pro mě paní BB nebyla tak obávaná?.... Jednou snad....

Už dlouho jsem si chtěla koupit nějaký zápisníček, abych taky trošku psala. Po dvou letech jsem si koupila moleskine v Mickey mouse edici. Měla jsem z něj hroznou radost a ještě větší radost mám z toho, že do něj opravdu píšu. K němu samozřejmě musela být nová propiska - navíc, když už je to září a nemůžu se vybavovat do školy, tak aspoň takhle. Po roce jsme konečně zase umyli okna. Mytí oken mám ráda ještě míň než žehlení (a to už je co říct). Trošku nás to přivedlo ke vzpomínkám na loňský rok, když jsme to tady drhli a pobývali v prázdných pokojích. Máme to tady už doopravdy útulné a jsme strašně rádi, že jsme do toho šli. 

Za dva týdny začnu zase chodit na jógu. Moc se na to těším a jsem ráda, že tentokrát budu mít i parťáka. Taky jsem si poprvé v životě koupila boty na běhání, vlastně celkově jsou to první sportovní boty, co jsem si kdy koupila. Byly v hrozně velký slevě a jsou úžasně pohodlný. V sobotu jsem v nich poprvé vyběhla a byla jsem velmi spokojená. S výběrem mi samozřejmě pomáhal K. a apeloval na to, že nejde o barvu, ale o funkčnost (dovedete si to představit :-D). Takže mám boty Mizuno, které jsou děsně funkční a navíc se mi líbí.Včera jsem byla po dlouhé době ve své milované Opatovské knihovně. Šla jsem tam i přesto, že pršelo a na nohou jsem měla plátěnky. Odměnou mi bylo, že měli skoro všechno, co jsem měla na připraveném seznámku a dokonce jsem tam některé knihy musela nechat, protože už bych je neunesla. Takovou návštěvu knihovny miluju!

Poslední dobou mě zase chytla nakupovací mánie knih, takže jsem prošmejdila antikvariáty a rozhodla jsem se, že si pořídím všechny díly Harryho Pottera (z knihovny už na mě vyhlíží Tajemná komnata a Ohnivý pohár). Na aukru jsem si (sestřička mi) koupila ilustrovanou biografii Johna Lennona a přihazuju na děsně vzácné číslo Jazzpetitu o Lennonovi. No a jako završení jsem se do třetice všeho dobrého rozhodla začíst číst Hledání ztraceného času od Prousta, takže dneska mi dorazí balíček až z brněnského antikvariátu s první dílem. Za chvilku mi knihovna nebude stačit, takže bych se měla asi krotitJ.Určitě se nekoukejte na Do Říma s láskou od Allena. Přichází jablíčková sezóna. Už brzo začnou vysílat nové díly všech seriálů. Už jen čtyři knížky a splním svůj letošní cíl. V říjnu se ke mně dostane podepsané DVD Inzerát tour. Miluju soundtrack k filmu Submarine.   

0 komentářů :

Okomentovat