pondělí 11. října 2010

Day Twentytwo. Day Twentythree. Day Twentyfour. Day Twentyfive.

Nebojte neumřela jsem ani nic podobnýho:-). Jen toho teď o víkendu bylo hodně, protože můj hrozný velkozkouškový týden začal. 
Dneska jsem nastoupila na angličtinu. V podstatě jsem celou dobu byla úplně v pohodě až pak v sobotu večer mě chytnul trochu nerv, ale do rána to bylo dobrý. Včera jsem spala s K. u babi a bylo mi báječně. Pustili jsme si večer Jak vycvičit draka a všechno bylo fajn a v noci jsem spala úplně super. A pak mi ráno zazvonil budík a myslela jsem, že mě klepne:-D. Ale nakonec to bylo dobrý, na mě (mojí pošahanou povahu) jsem vlastně byla úplně v klidu. Takový to bušení srdce dvě minuty před tím než máte jít na potítko znáte že jo. Pak už jsem tam seděla. Text jsem dostala ten, který jsem chtěla a k tomu dvě otázky -> dobrý všechno. No a pak už jsem šla na to. A byla jsem úplně mimo a nemohla jsem říct kloudnou větu a nevybavovaly se mi slovíčka jako mít, moct apod. Hrozný a trapas jako:-D. Ale smála jsem se, hrála jsem si s korálema a oni se smáli a řekli that´s all a šla jsem. Jela jsem domů a musela jsem čtyři hodiny čekat než mi kamarádka napíše výsledek. Nevím jestli ty nervy před tou smskou nebyly ještě větší. Nakonec telefon zapípal, já nejvíc vypsychovaná (ani jsem to nechtěla odklikout) a tramtadadá -> Velmi dobře D. Nechápu, ale jsem strašně ráda. Nejvíc se mi ulevilo. Akorát mě teď čeká ještě středa, která bude asi tak tisíckrát horší a ještě musim zopakovat 12 otázek. No, ale dobrý, to půjde..... snad.... snad.... snad.....
No takže jsem teď pořád tak trochu pod tlakem a dokud nebude čtvrtek ráno, tak si neoddechnu.
Úplně hrozně už se těším do knihovny a na knížky a na všechno.
Takovej malej kousíček mi zbývá....
No a teď dohánění dnů....:-)

Day 22 - What makes you different from everyone else
To je těžký takhle říct sama za sebe. Ale já jsem se vždycky cítila odlišná od ostatních hlavně kvůli všem těm pitomejm strachům a tak.

Day 23 - Something you crave for a lot
Po vlastním bytečku, New Yorku a diplomech teďka.

Day 24 - Your fear(s)
HaHaHa. U mě je to úplně specifický. Strach je něco, co ke mě neodmyslitelně patří prostě. Bojím se změn, bojim se nových věcí, věcí, který neznám. Všeho, co jde mimo "mojí cestu". Těžko se to vysvětluje. Prostě cvak a je to tady. A je to fakt "hodně špatný".  

Day 25 - What I would find in your bag
Nejdřív musím zdůraznit, že já miluju hlavně velký kabelky:-). Takže: knížku, kapesníky, krém na ruce, balzám na pusu, antibakteriální gel na ruce, vlhčený ubrousky, doklady, telefon, peněženku, starý účtenky, propisku, voňavku, antikoncepci a klíče.  0 komentářů :

Okomentovat